O mnie

psycholog Brzeg Oława

             Nazywam się Renata Kostecka. Jestem dyplomowanym psychologiem – pięcioletnie  studia magisterskie z zakresu psychologii ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu.  Posiadam wieloletnią praktykę zawodową wzbogaconą o superwizje, szkolenia, warsztaty, konferencje. Ukończyłam także studia z zakresu psychotraumatologii oraz rozwijania umiejętności miękkich (coach).

                 Patrzę na człowieka holistycznie, a w swojej pracy wykorzystuję różne techniki i metody z różnych nurtów psychoterapeutycznych. Najbardziej lubię pracować  w nurcie terapii poznawczo-ewolucjonistycznej i EMDR oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej (głównie z osobami w depresji i w lęku).  Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysach lub po przebytych trudnych wydarzeniach (jednorazowych lub ciągłych). 

                   W 2005r. założyłam działalność pod nazwą Akademia Skutecznego Działania, której nazwę rozszerzyłam w 2013r. o człon „Poza schematem”. Czasami trzeba wyjść poza własny schemat, poza pułapki myślenia, by osiągnąć to, czego się pragnie. Uczę jak tego dokonać. 

           Otwartość, samoświadomość, empatia, kreatywność – te cechy określają mnie w pracy. Moim głównym celem jest pomoc osobom, które do mnie przychodzą w dokonywaniu zmian życiowych. Jeśli potrzebujesz nowych rozwiązań i jesteś gotowy postawić pierwszy krok ku zmianom, to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać.

Strona używa plików cookies niezbędnych do funkcjonowania witryny. Zaakceptuj je.