O mnie

psycholog Brzeg Oława

             Nazywam się Renata Kostecka. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu. Ponadto ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie oraz Podyplomowe Studia z Psychotraumatologii w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Krakowie. Rozwój jest moim codziennym celem.

            Patrzę na człowieka holistycznie, a w swojej pracy wykorzystuję różne techniki i metody z różnych nurtów psychoterapeutycznych. Najbardziej lubię pracować  na bazie terapii poznawczo-behawioralnej (głównie z osobami w depresji i w lęku).  Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysach lub po przebytych trudnych wydarzeniach (jednorazowych lub ciągłych). 

                   W 2005r. założyłam działalność pod nazwą Akademia Skutecznego Działania, której nazwę rozszerzyłam w 2013r. o człon „Poza schematem”. Czasami trzeba wyjść poza własny schemat, poza pułapki myślenia, by osiągnąć to, czego się pragnie. Uczę jak tego dokonać. 

           Otwartość, samoświadomość, empatia, kreatywność – te cechy określają mnie w pracy. Moim głównym celem jest pomoc osobom, które do mnie przychodzą w dokonywaniu zmian życiowych. Jeśli potrzebujesz nowych rozwiązań i jesteś gotowy postawić pierwszy krok ku zmianom, to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. 

Strona używa plików cookies niezbędnych do funkcjonowania witryny. Zaakceptuj je.